Letní sezóna láká k výletům za památkami a Turistické informační centrum Valašské Meziříčí ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko srdečně zve k jejich objevování. Přijměte pozvání na pravidelné středeční procházky městem. Za hodinku se dozvíte zajímavosti ze života zdejších šlechticů, zjistíte, jak vypadalo město před staletími a těšit se můžete i na návštěvu nově rekonstruované kaple v zámku Žerotínů či našeho kostela sv. Trojice (na snímku). A pozor, na srpen se chystají i dvě večerní procházky!

PROGRAM

Procházky probíhají o letních prázdninách každou středu od 14 hodin. Provázet vás budou historička umění Kamila Valoušková nebo historik Pavel Lasztovicza. Začátek trasy je v Turistickém informačním centru na II. nádvoří zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí. Během srpna si budete moci vychutnat i dvě večerní vycházky, konkrétně ve středu 12. a 19. srpna od 18:00 hodin. Další podrobnosti na plakátech níže.

UPOZORNĚNÍ

Pro organizované skupiny lze prohlídku uskutečnit i v jiný termín po předchozím objednání na tel. 571 684 558 nebo 775 109 809.

VSTUPNÉ

Plné 40 Kč, snížené 20 Kč (děti a senioři +65). Předprodej vstupenek probíhá ZDE