První přednáška cestovatele Libora Bureše o jižní Africe nazvaná Osmi zeměmi za velkou pětkou měla na zámku Vsetín úspěch. Nenechte si ujít 2. část, která proběhne na stejném místě ve středu 14. února od 17 hodin. Tentokrát zavítáte do Zimbabwe, Zambie, Botswana a Namibie. Čeká Vás spousta zážitků, krásných fotografií i zajímavých cestovatelských tipů.

KDO JE LIBOR BUREŠ

Rodák ze Vsetína se od útlého mládí věnuje turistice, lyžování, orientačnímu běhu a cestování. V roce 1990 založil cestovní kancelář VSACAN TOUR a do roku 2017, kdy v ní ukončil svou činnost, vedl jako průvodce 378 zájezdů do 47 zemí Evropy, Asie, Afriky, Ameriky i Oceánie. Mimo to zavítal s přáteli do dalších odlehlých koutů naší planety. Na cestách světem strávil dohromady přes 15 let. Podrobnější informace najdete na webu Osobnosti Valašska.

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

V rámci druhého dílu přednášky Osmi zeměmi za velkou pětkou vyrazíte na výpravu do Zimbabwe, Zambie, Botswana a Namibie. Můžete se těšit na zajímavé povídání z cest a spoustu krásných fotografií zachycujících nejen zdejší život, ale hlavně krásu přírody národních parků.

VSTUPNÉ

Plné 60 Kč, snížené 50 Kč (senioři, studenti) a 40 Kč (děti 6–15 let, ZTP), do 6 let zdarma.