Muzeum regionu Valašsko vyhlašuje 5. ročník soutěže pro amatérské fotografy Valašsko – můj domov. Zachyťte na svůj fotoaparát valašskou přírodu, život zdejších lidí či místní zvyky a tradice. Uzávěrka přihlášek je 30. června 2022. Pro nejlepší jsou připraveny zajímavé ceny. Nejzdařilejší snímky budou vystaveny na zámku Vsetín.

KATEGORIE

1. Dospělí – téma příroda (krajina, zvířata, květiny, hmyz)

2. Dospělí – téma lidé a kultura (stavby, lidé, zvyky a tradice)

3. Děti do 15 let – volná kategorie fotografií z Valašska

PODMÍNKY

Soutěž je určena pro amatérské fotografy. Snímky musí pocházet z Valašska. Jeden soutěžící může poslat maximálně 5 snímků.

ADRESY PRO ZASLÁNÍ

Fotografie posílejte mailem na adresu maslan@muzeumvalassko.cz v dostatečném tiskovém rozlišení (minimální velikost souboru 1,5 MB) nebo vytištěné ve formátu A3 na adresu Muzeum regionu Valašsko, Horní náměstí 2, Vsetín 755 01. K fotografiím připojte svoji adresu, název a jméno místa kde byl snímek pořízen.

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE

Vaše soutěžní snímky můžete zasílat do 30. června 2022. Nejlepší fotografie budou dle hodnocení odborné poroty vytištěny a vystaveny v galerii vsetínského zámku od 6. 8. 2022 do 13. 1. 2023. Pro tři nejlepší soutěžící z každé kategorie jsou připraveny zajímavé ceny.

Tiskovou zprávu najdete ZDE