Přijďte si vytvořit malované magnetické obrázky nebo brože a seznamte se i ilustracemi původem rožnovské výtvarnice Magdy Veverkové. Po prohlídce výstavy Obrázky nejen z pohádky si za poslechu autorkou ilustrovaných pohádek vytvoříte vlastní malované oblázky (magnety či brože) inspirované autorčinou tvorbou.

V pátek 16. března povede tvůrčí dílnu připravenou k výstavě Obrázky nejen z pohádky sama autorka Magda Veverková, od níž můžete načerpat jak inspiraci a tak i cenné zkušenosti. Páteční dílna 16. 3. je otevřena všem návštěvníkům i bez předchozího objednání až do 16 hodin.

Návaznost na školní výuku:
• program je přizpůsoben věku a individuálním potřebám návštěvníků
• program pro MŠ navazuje na RVP ve vzdělávací oblasti Dítě a společnost
• program pro ZŠ a SŠ navazuje na RVP ve vzdělávacích oblastech Člověk a jeho svět, Člověk a společnost, Umění a kultura, podporuje rozvoj klíčových kompetencí a naplnění průřezových témat
• program je vhodný pro děti MŠ, žáky ZŠ a SŠ jako doplnění společenskovědních předmětů

Délka programu: 45'

Kdy: 13. 3. – 16. 3. 2018, 8:00 – 14:00

Vstupné: žák MŠ/30 Kč; ZŠ a SŠ/40 Kč; pedagogický doprovod zdarma

Program vede: Mgr. Kamila Valoušková

Program objednávejte na: tel. 734 236 279, email: zamek.kinskych@muzeumvalassko.cz