Sbíráte rádi houby? Zajímá vás, se kterými, mnohdy i velmi vzácnými druhy se můžete setkat v našich lesích a loukách? Přijďte se podívat na Výstavu živých hub do zámku v Lešné u Valašského Meziříčí. Součástí je i výstava fotografií (více ZDE) i mykologická poradna a lektorské programy pro školy

DOPROVODNÝ PROGRAM
  • Výstava fotografií hub: 5.–31. 10. 2021 – přijďte se pokochat krásnými snímky Jiřího Nováka (více ZDE).
  • Mykologická poradna: čtvrtek 7. 10. 2021, 13:00–16:00 hodin – chcete se poradit či pochlubit se svým houbařským úlovkem? Na zámku v Lešné na vás bude čekat odborník na slovo vzatý.
  • Není houba jako houba – lektorský program pro žáky mateřský, základních a středních škol (více ZDE).
VSTUPNÉ

V ceně k prohlídce zámku (více ZDE)

UPOZORNĚNÍ

Akci provází opatření k zajištění zdraví účastníků a omezení šíření onemocnění COVID 19. Program se může měnit nebo zcela zrušit na základě aktuální epidemiologické situace a nařízení vlády. Informace najdete na stránkách www.muzeumvalassko.cz, případně na Facebooku a Instagramu @muzeumregionuvalassko.