Na procházku zdejším parkem v doprovodu hraběnky a hraběte Kinských vyrazily ve středu 15. července návštěvníci zámku Lešná u Valašského Meziříčí. Kdo to nestihl, nemusí smutnit, příležitostí bude mít ještě několik.

Série kostýmovaných prohlídek s hraným příběhem zasazeným do období konce 19. století nese název Dostaveníčko v zámeckém parku. Návštěvníci se dozví spoustu zajímavostí o historií a současnosti parku, i rodu Kinských, který zámek v daném období obýval.

Muzeum regionu Valašsko uvede akci ve čtyřech termínech. Na premiéru dorazily ve středu 15. července desítky návštěvníků z širokého okolí. Další dostaveníčka budou následovat ve dvoutýdenních rozestupech 29. července, 12. srpna a 26. srpna. Začátky jsou vždy v 10:00, 11:00, 13:30 a 14:30 hodin. Další podrobnosti ZDE