Zajímavá Vás ornitologie nebo jen rádi relaxujte při procházkách za zpěvu ptáků? V obou případech je pro Vás jako stvořená akce s názvem Vítání ptačího zpěvu, která proběhne v neděli 5. května v Panské zahradě a blízkém okolí řeky Bečvy. Jako každý rok vyrazíte na komentovanou procházku s ornitologem Muzea regionu Valašsko Zdeňkem Tyllerem, který Vám cestou představí ptáky žijící v této lokalitě a poví Vám spoustu zajímavostí o jejich životě. V případě nepříznivého počasí se akce ruší.

PROGRAM

Sraz účastníků je v 9:00 hodin u vstupu do Panské zahrady ze strany od náměstí Svobody. Odtud se vydáme na procházku parkem a podél řeky Bečvy. Poslechneme si hlasy ptáků žijících v této oblasti, některé druhy si i ukážeme a povíme si zajímavosti o jejich biologii, životních strategiích a významu pro člověka. Vítání ptačího zpěvu je spojením příjemné procházky a zajímavého poznání. Přijďte si ho užít i Vy, všichni jsou srdečně zvání. V případě silně nepříznivého počasí se akce ruší. Pokud si nebudete jisti, zavolejte na tel. číslo 775 284 222.

VSTUPNÉ

Zdarma.

UPOZORNĚNÍ

Pokud vám nevyhovuje termín 5. května, můžete vyrazit v sobotu 5. května na Vítání ptačího zpěvu k Choryňským rybníkům (více ZDE).