Pestré barvy podzimu přímo vybízí k výtvarnému tvoření. Neseďte o prázdninách doma a dorazte za námi do zámku Lešná u Valašského Meziříčí, kde pro vás máme zařízenou dílnu, potřebné propriety i nezbytnou inspiraci. Akce se názvem Podzimní prázdniny na zámku bude probíhat ve středu 27. a čtvrtek 28. října, vždy od 9:00 do 16:00 hodin. Těšíme se na vás.

• Výtvarná dílna
  • Aktivity s podzimní tématikou
  • Možnost prohlídky výstav Mince a platidla + Fotografie hub
VSTUPNÉ

Plné 50 Kč, snížené 40 Kč (studenti a senioři) a 30 Kč (6–15 let), do 6 let zdarma.

UPOZORNĚNÍ

Akce probíhá v souladu s platnými nařízeními vlády proti šíření onemocnění COVID 19, na jejichž základě musíme po účastnících starších 6 let vyžadovat buďto potvrzení o očkování nebo prodělané nemoci, případně potvrzení o negativním výsledku testu vydané příslušnou zdravotní organizací. Je také možno se otestovat na místě vlastním doneseným testem (muzeum neposkytuje testy). Pro vstup do objektu vám postačí jen rouška a dodržování rozestupů. Program může být změněn na základě aktuální epidemiologické situace. Sledujte naše stránky www.muzeumvalassko.cz a Facebook nebo Instagram @muzeumregionuvalassko.