Jarní prázdniny se nezadržitelně blíží a vy už možná přemýšlíte nad tím, jak je s dětmi strávíte. Muzeum regionu Valašsko právě pro vás připravilo na zámku Lešná u Valašského Meziříčí program s názvem Jarní prázdniny na zámku. Akce proběhne od úterý 8. do pátku 11. února, vždy od 9 do 16 hodin. Můžete u nás strávit všechny dny, ale klidně pouze jeden. Čekají vás tvůrčí dílny a další zábava pro celou rodinu.

PROGRAM
  • 8. 2. Hmyzí svět: S nastávajícím jarem se probouzí příroda a spolu v ní i hmyz. Přijďte si na zámek vytvořit vybrané zástupce hmyzího světa, jako např. brouky či mravence.
  • 9. 2. Vítání jara: Pojďme se společně těšit na jaro! I když to tak venku nevypadá, na zámku si můžeme jaro přivolat výrobou větvičky plné rozkvetlých květů a pestré jarní dekorace.
  • 10. 2. Ptačí říše: V tento den nahlédneme do ptačí říše. Čeká Vás tvorba ptáčků různými technikami.
  • 11. 2. Květinový den: Víte, jaká je nejtypičtější činnost na jaře? Sázení rostlin! Právě do ní se pustíme v naší tvůrčí dílně, spolu se zdobením květináčů a výrobou zápichů.
VSTUPNÉ

Plné 50 Kč, snížené 40 Kč (studenti a senioři) a 30 Kč (děti do 15 let), do 6 let zdarma.

UPOZORNĚNÍ

Skvělá zpráva! Na základě aktuálního prohlášení vlády přestane od středy 9. února platit povinnost pro osoby starší 12 let prokazovat se při vstupu na akce a programy muzea potvrzením o provedeném očkování či PCR testu. Zůstane pouze nutnost zakrývat si dýchací cesty a dodržovat rozestup alespoň 1,5 metru (nejde-li o členy jedné domácnosti či žáky a studenty z jedné školy). Děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň a těšíme se na vaši návštěvu.