Jarní prázdniny se nezadržitelně blíží a vy už možná přemýšlíte nad tím, jak je s dětmi strávíte. Muzeum regionu Valašsko právě pro vás připravilo atraktivní program s názvem Jarní prázdniny na zámku. Akce proběhne od úterý 3. do pátku 6. března, vždy od 9 do 16 hodin. Můžete u nás strávit všechny dny, ale klidně pouze jeden. Čekají vás zábavné aktivity, tvůrčí dílny, interaktivní pátračka i prohlídky krásných zámeckých interiérů.

PROGRAM
  • 3. 3. Vítání jara – Jaro už je za dveřmi, na zámku Lešná si ho můžeme přivolat výrobou barevných květin, květinových dekorací a pestrých jarních motivů.
  • 4. 3. Křídla motýlí – Vydejte se s námi po stopách rozmanitosti barev a vzorů motýlích křídel, které jsou ozdobou jarní přírody. Čeká vás tvorba pestrobarevných motýlů a dalších jarních dekorací.
  • 5. 3. Slunečný den – Už se těšíte na první jarní rozkvetlé louky a slunečnou oblohu? Přivolejme sluníčko, aby začalo krásně svítit a hezky hřát! Do jeho výroby se pustíme v naší tvůrčí dílně, které bude kralovat žlutá barva.
  • 6. 3. Pohádkový den – Nebojte se pohádkových draků a raději si je sami vyrobte! Poslední den Jarních prázdnin na zámku je připraveno kreativní recy tvoření, na jehož konci si domů odnesete vlastnoručně vyrobeného dráčka a pohádkovou vílu. 
VSTUPNÉ

Plné 50 Kč, snížené 40 Kč (studenti a senioři) a 30 Kč (děti do 15 let), do 6 let zdarma. 

Tiskovou zprávu najdete ZDE