Den plný kreativního tvoření a zábavy s příchutí zajímavého poznání nabídne program s názvem Pololetní prázdniny v muzeu, který proběhne v pátek 2. února na zámku Kinských ve Valašské Meziříčí. Letošním tématem je zima a svátek Hromnice. Děti, které donesou aktuální vysvědčení, mají vstup pouze za 1 korunu.

Akce bude probíhat od 10 do 16 hodin. Kdy dorazíte a kolik času na ní strávíte, je ale čistě na vás. „Ve výtvarných dílnách budeme odlévat svíčky ze včelího vosku a zdobit parafinové svíčky barevným voskem. Děti budou moci vyrazit na pátrací hru po zámku, užít si zábavu v dětské herně nebo si projít naše interaktivní výstavy o historii perníku a středověkých hrách,“ nastínila program kurátorka akce Kateřina Čunkova.

Pokud budete chtít vaši ratolest odměnit za pěkné známky, můžete tak učinit ve zdejší zámecké kavárně. Muzeum přidá pro všechny děti, které přinesou aktuální pololetní vysvědčení, vstup pouze za 1 korunu. „Přijďte si k nám užít příjemný prázdninový den a rodinnou zábavu se zajímavým poznáním. Budeme se na vás těšit,“ pozvala Čunková.

Další informace ZDE