Soví noc

Přednáška | 1.březen 2018, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, Sál

Jsou pro vás sovy zajímavým ptačím druhem a chtěli byste se o nich dozvědět více? Setkali jste se již tváří v tvář s živou sovou? Přijďte si do zámku Kinských poslechnout přednášku, kde se z jejich života dozvíte řadu zajímavostí. Akce je určená pro veřejnost.

Soví noc je připravená muzeem ve spolupráci s Ornitologickou stanicí Přerov a bude probíhat od 18 hodin. Zajímavé povídání, kdy budou představeny všechny druhy sov žijící na našem území, bude obohaceno o ukázku vycpaných i živých exponátů. Po setmění se přesuneme do zámeckého parku. Protože si sovy v tomto předjarním období hledají své partnery, využijeme toho a pokusíme se některou z nich přilákat na zvukový záznam. Podaří se nám to? Přijďte a uvidíte!

Jste srdečně zváni!

Přednáší: pracovníci ORNIS Přerov Mgr. Martin Vymazal a Mgr. Martina Hrazdirová