Tato třaskavá zpráva podpořená řadou očitých svědectví těch, jež spatřili v útrobách vsetínského zámku několik tajemných bytostí, se v posledních dnech šíří Valašskem. Ano, strašidla u nás opravdu jsou, ale rozhodně vám neublíží. Jde totiž o exponáty k výstavě, která na zámku potrvá až do konce srpna.

Netradiční a hravá výstava nese název Valašská strašidla. „Představuje nejznámější strašidla, co tady na Valašsku máme a k tomu i místní pověsti zachycené na obrazech a kresbách známých regionálních malířů. Vše probíhá zajímavou interaktivní formou, takže si na své si přijdou dospělí i děti,“ přiblížil kurátor výstavy Pavel Mašláň. Výtvarníci Muzea regionu Valašsko si dali se strašidly v životní velikosti dali opravdu záležet a někteří z vás se možná budou i trochu bát. Výstavu už ale navštívily stovky dětí i dospělých a zatím nikdo nedošel úhony, takže si jí ani vy rozhodně nenechte ujít.