Hledáte pro své děti atraktivní program na nadcházející jarní prázdniny? Muzeum regionu Valašsko má pro vás zajímavou nabídku. V týdnu od 26. února do 1. března pořádá na zámku a hvězdárně ve Vsetíně akci plnou her a zábavy s názvem Jarní prázdniny s muzeem.
Program začíná od 10 hod. a bude probíhat ve čtyřech vzájemně navazujících cyklech. Malí i velcí návštěvníci si mohou nejprve zajít na zámek (10 hod., 11 hod., 13 hod. a 14 hod.), kde je čeká spousta tvoření zaměřeného na masopust a drátování, zábavné hry a další aktivity. Ze zámku pak zamíří rovnou na hvězdárnu. Tady pro ně bude od 11 hod., 12 hod, 14 hod. a 15 hod. připraveno pozorování Slunce, prohlídka meteorologické stanice ČHMU, atraktivní 3D projekce či fyzikální pokusy se světlem nebo vakuem. „Příchozí mohou v rámci jednotného vstupného navštívit nejen oba programy, ale také si projít některé prostory zámku včetně vyhlídky na věži. Všichni jsou srdečně zváni, přijďte si spolu s námi užít spousty zábavy, her i trochy toho poučení,“ pozval jeden z organizátorů Mgr. Jan Husák.

Více na www.muzeumvalassko.cz. Sledujte také náš Facebook a Instagram Muzeum regionu Valašsko

Kontaktní osoba:
Jiří Koňařík
konarik@muzeumvalassko.cz
tel. 571 411 690, 605 509 928

Muzeum regionu Valašsko, p. o.
Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín
www.muzeumvalassko.cz