Skvělou atmosféru a umělecký zážitek nabídl tradiční dvojkoncert České mše vánoční, který proběhl v pátek 20. prosince ve valašskomeziříčském kostele sv. Trojice.

Česká mše vánoční byla první oficiální akcí po říjnovém znovuotevření kostela, který poslední dva roky procházel rozsáhlou rekonstrukcí. Muzeum regionu Valašsko koncert jako obvykle organizovalo ve spolupráci s ženským pěveckým sborem Hedvika. Spolu s Hedvikou pak vystoupily i soubory Beseda, ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí a Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž, včetně několika hostů a sólistů. Dirigentské taktovky se chopil Viktor Kozánek. Děkujeme všem příchozím, účinkujícím i všem těm, jež se podíleli na organizaci a zdárném průběhu akce. Zároveň vám přejeme příjemné svátky vánoční a vše nejlepší do roku 2020.