Muzeum regionu Valašsko se letos stalo patrnerem populární cyklistické akce ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska a zámek Vsetín jedním z vrcholů mládežnické kategorie VKV junior s Austinem na vrchol!

Pro splnění tohoto cíle sice stačí fotografie před objektem zámku. Muzeum regionu Valašsko ve spolupráci s firmou Inprise ale připravilo SPECIÁLNÍ SOUTĚŽ pro ty, kteří se vyfotografují přímo na vyhlídce V ZÁMECKÉ VĚŽI. Snímek pošlete organizátorům VKV na junior@vkv-bike.cz a budete zařazeni do slosování o CYKLOPOČÍTAČ. Muzeum regionu Valašsko u té příležitosti véčkařům nabízí prohlídku celého zámku (včetně věže) za snížené vstupné 15 Kč děti do 15 let, 30 Kč studenti, dospělý doprovod 50 Kč. U vstupu se stačí prokázat heslem „jezdím VKV“. VAŠE KOLA POHLÍDÁ NÁŠ KAMEROVÝ SYSTÉM!

POZOR: děti do 15 let mohou na věž jen s dospělým doprovodem!

Podrobnosti najdete ZDE

Jiří Koňařík, propagační pracovník