Baví Vás historie a lidové tradice? Máte vysokoškolský titul či odborné zkušenosti z etnografie nebo příbuzných oborů? Chcete mít pod palcem bohatou muzejní sbírku, vyrážet do terénu na výzkumy nebo psát publikace a organizovat výstavy či akce pro veřejnost? Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku.

CO BUDETE DĚLAT
  • správa etnografické sbírky muzea
  • pravidelná inventarizace svěřených podsbírek
  • akvizice nových sbírkových předmětů do sbírky
  • terénní etnografický výzkum
  • publikace odborných a popularizačních článků
  • tvorba výstav
  • participace na vzdělávací činnosti muzea pro školy a veřejnost
  • příprava zážitkových akcí pro veřejnost
CO NABÍZÍME
  • plný pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • hrubou měsíční mzdu 22 980–33 790 Kč (dle praxe), doplněnou o motivační systém oceňující nadprůměrné pracovní výsledky
  • pružnou pracovní dobu
  • stabilitu krajské příspěvkové organizace
  • kvalitně vybavené pracoviště v prostorách muzea
  • stravenky, fond FKSP
  • 200 hodin dovolené
  • 3 dny sick days
  • průkazku Asociace muzeí a galerií opravňující k volným vstupům do většiny českých muzeí
  • průkazku ICOM opravňující k volným vstupům do většiny muzeí a galerií po celém světě

CO POŽADUJEME
  • VŠ vzdělání v oboru
  • Odborná publikační aktivita
  • Schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, kreativnost
  • Praxe v mimoškolní výchově a práce s dětmi výhodou
  • Zkušenosti s psaním a vedením projektů výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

Písemné přihlášky obsahující strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 30. 9. 2022 (rozhodující je razítko pošty či přijetí e-mailu) na e-mail rapusakova@muzeumvalassko.cz nebo poštou na adresu RNDr. Lukáš Spitzer, Ph.D., Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace, Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín. Bližší informace na tel. 603 304 911, e-mail: spitzer@muzeumvalassko.cz.