Muzeum regionu Valašsko vyhlašuje IV. ročník soutěže pro amatérské fotografy Valašsko – můj domov. Snímky lze zasílat do konce června, následně je zhodnotí odborná porota a ty nejzdařilejší budou od 7. 8. do 1. 11. 2020 vystaveny i na vsetínském zámku .

­PRAVIDLA SOUTĚŽE

Akce je určena pouze pro amatérské fotografy. Soutěží se ve dvou věkových kategorií – dospělí a děti do 15 let. V obou lze posílat fotografie na  téma „Příroda“ (krajina, zvířata, květiny, hmyz) nebo „Lidé a kultura“ (stavby, lidé, zvyky a tradice). Snímky musí pocházet výhradně z Valašska a jeden soutěžící jich může poslat maximálně 5! Tři nejlepší v každé kategorii obdrží zajímavé ceny.

KAM ZASÍLAT FOTOGRAFIE

Fotografie posílejte do 30. června na e-mail maslan@muzeumvalassko.cz (minimální velikost souboru je 1.5 MB) nebo vytištěné ve formátu A3 na adresu Muzeum regionu Valašsko, Horní náměstí 2, Vsetín 755 01 (poznámka Fotosoutěž). K fotografiím připojte svoji adresu, název a místo, kde byl snímek pořízen.