Muzeum regionu Valašsko pro vás ve spolupráci s mobilním operátorem T-Mobile připravil atraktivní prázdninovou akci s názvem České léto. Od 1. července do 30. srpna můžete při návštěvě našich objektů zámek Vsetín, zámek Lešná u Valašského Meziříčí a Hvězdárna Vsetín získat neomezená data na 24 hodin. Podrobnosti o našich objektech a jejich programu najdete ZDE

UŽIJTE SI ČESKÉ LÉTO

Společnost T-Mobile se s ohledem na koronavirovou krizi rozhodla předělat letní nabídku. Místo roamingu a nabídek pro dovolenou u moře přepnula na domácí turistiku a vytvořila kampaň České léto, do které pozvala i organizace spolupracující s agenturou CzechTourism. Mezi ně patří také Muzeum regionu Valašsko, které do kampaně zapojilo trojici svých objektů zámek Vsetín, zámek Lešná u Valašského Meziříčí a Hvězdárna Vsetín.

JAK NA TO

Princip je následující. U vstupu do každého objektu bude k dispozici "nálepka", z níž lze naskenovat QR kód (je nutná aplikace čtečka QR kódu). Ten se po načtení automaticky přepíše do bezplatné SMS, která se odešle na číslo 4603. Lze i přímo poslat SMS a to v následujících tvarech: CESKELETO 12066 (zámek Vsetín), CESKELETO 55595 (Hvězdárna Vsetín) a CESKELETO 03273 (zámek Lešná u Valašského Meziříčí). Zákazník pak obdrží kód, který vloží do aplikace Můj T-Mobile. Od té chvíle bude mít neomezená data na 24 hodin. Operátor při prvním využití požaduje potvrzení sledování lokace.

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme, že kód pro jednu lokalitu je možné použít jen třikrát! Lokalitou je přitom myšlena oblast na úrovni poštovního směrovacího čísla (PSČ). Zámek a hvězdárna Vsetín jsou proto brány jako jedno místo! Akce bude dostupná pro všechny zákazníky operátora. S tarifem či s předplacenkou, a to i pro firemní klienty. Samozřejmě nemá význam pro ty zákazníky, kteří již mají některý z tarifů s neomezenými daty. Přenosová rychlost v letní akci bude omezena na 3 Mbit/s.

Další informace o projektu najdete na webu t-mobile.cz/pomagentove.