Chtěli byste práci, která může být zábavou pro Vás i ostatní? Zapojte svou kreativitu, organizační schopnosti i umění práce s lidmi a staňte se členy týmu Muzea regionu Valašsko. Hledáme posily na pozici Produkční, programový a kulturně-výchovný pracovník, průvodce pro zámek Lešná u Valašského Meziříčí.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT
  • Spolupráce na přípravě a realizaci kulturních akcí, svateb a pronájmů, spolupráce při realizaci lektorských a muzejních programů.
  • Zajišťování návštěvnického provozu zámku Lešná u Valašského Meziříčí včetně provádění v českém jazyce.
  • Prodej vstupenek a zboží z nabídky muzea přes podkladní systém, informování návštěvníků o expozicích a výstavách (osobně, telefonicky, e-mailem).
  • Pokladní a skladová agenda zámku Lešná u Valašského Meziříčí (nákup, převodky, inventury).
CO VÁM NABÍZÍME
  • Plný pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Měsíční plat v 8. platové třídě tj. od 21 800 Kč do 29 520 Kč (dle praxe), doplněný o motivační systém oceňující nadprůměrné pracovní výsledky
  • Pevnou pracovní dobu
  • Stabilitu krajské příspěvkové organizace
  • Kvalitně vybavené pracoviště v atraktivním prostředí kulturních památek
  • Stravenkový paušál, příspěvek na produkty spoření na stáří
  • Podnikovou telefonní síť se zvýhodněným voláním a datovým tarifem
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Volný vstup do většiny muzeí a galerií u nás i po celém světě
CO OD VÁS POŽADUJEME
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Schopnost týmové i samostatné práce, flexibilitu, kreativnost
  • Časová flexibilita
  • Základní znalost AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní znalost práce s počítačem, ovládání programů MS Office
  • Trestní bezúhonnost

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 20. března 2024 (rozhodující je datum přijetí e-mailu) na adresu rapusakova@muzeumvalassko.cz. Bližší informace o pozici Vám poskytne Ing. Jan Marek – tel.: 604 604 872, e-mail: marek@muzeumvalassko.cz. Úspěšný uchazeč před podpisem smlouvy předloží originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší, než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.