Chtěli byste práci, která může být zábavou pro Vás i ostatní? Zapojte svou kreativitu, organizační schopnosti i umění práce s lidmi a staňte se členy týmu Muzea regionu Valašsko. Hledáme posily na pozici Investiční referent, koordinační, projektový a programový pracovník.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT
  • Koordinace přípravy a realizace investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů, koordinace finančního zajišťování investic, dále projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy, řešení rozporů v rámci projektování a realizace, zajištění zpracovávání odborných technických posudků, vypořádání majetkoprávních vztahů a činnosti související s investičními akcemi.
  • Stanovování způsobů realizace investic a průzkum finančních zdrojů, navrhování, kontraktace a koordinace účastníků investic, projektantů, dodavatelů apod. Zajišťování a koordinace správních řízení u stavebních akcí.
  • Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek.
  • Komplexní koordinace realizace střednědobých projektů nebo programů s dobou trvání přes jeden rok, vyžadující specializované postupy, s regionálním významem (území kraje, několika obcí), na jehož řešení se podílejí specializovaní odborníci.
  • Příprava a řízení projektů na dotace do fondů EU, národní dotace a dotace z jiných zdrojů
  • Zabezpečení a kontrola smluvní dokumentace k projektům a její archivace.
  • Zajištění provozních povinností v rámci objektů jako jsou revize, opravy, plánování udržovacích prací a obdobné činnosti.
  • Zajištění a spolupráce při řízení provozu objektů muzea tj. plánování směn, nákupy vybavení, zboží, zajištění požadovaných služeb, příprava odpovídající dokumentace tj. objednávky, smlouvy a jiné obdobné.
CO VÁM NABÍZÍME
  • Plný pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Měsíční plat v 11. platové třídě tj. od 26 600 Kč do 37 170 Kč (dle praxe), doplněný o motivační systém oceňující nadprůměrné pracovní výsledky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stabilitu krajské příspěvkové organizace
  • Kvalitně vybavené pracoviště v atraktivním prostředí kulturních památek
  • Stravenkový paušál, příspěvek na produkty spoření na stáří
  • Podnikovou telefonní síť se zvýhodněným voláním a datovým tarifem
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Volný vstup do většiny muzeí a galerií u nás i po celém světě
CO OD VÁS POŽADUJEME
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Schopnost týmové i samostatné práce, flexibilitu, kreativnost
  • Časová flexibilita
  • Základní znalost AJ nebo NJ
  • Výborná znalost práce s počítačem, ovládání programů MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 20. března 2024 (rozhodující je datum přijetí e-mailu) na adresu rapusakova@muzeumvalassko.cz. Bližší informace o pozici Vám poskytne Ing. Jan Marek – tel.: 604 604 872, e-mail: marek@muzeumvalassko.cz. Úspěšný uchazeč před podpisem smlouvy předloží originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší, než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.