Zámek Vsetín byl po 5 letech znovu zařazen do populární cyklistické akce Onsemi Vrchařská koruna Valašska a stal se jedním z padesáti vrcholů mládežnické kategorie VKV junior - s Austinem na vrchol! Pro dosažení cíle v rámci účasti VKV sice stačí fotografie před objektem zámku. Pokud si ale uděláte snímek i na vyhlídce v zámecké věži, můžete se zapojit do SPECIÁLNÍ SOUTĚŽE o trojici značkových cyklopočítačů.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Výstup na věž Vám i s krátkou "kochačkou" po okolních výhledech zabere max. půl hodiny a to si ještě cestou po schodech stačíte prohlédnout zdejší zajímavou přírodovědnou expozici. Vaše kola Vám přitom pohlídá náš kamerový systém. Na vyhlídce si udělejte fotku a zašlete ji přímo organizátorům VKV na e-mail junior@vkv-bike.cz (nezapomeňte připsat Vaše jméno, místo bydliště a heslo "s VKV na věž"). Následně budete automaticky zařazeni do slosování do bonusové soutěže, kterou pro Vás připravil správce zámku Muzeum regionu Valašsko ve spolupráci s firmou Inprise Vsetín. Po skončení ročníku proběhne vylosování trojice šťastlivců, kteří obdrží na slavnostním vyhlášení cyklopočítače.

UPOZORNĚNÍ

Děti mladší 15 let mohou na věž pouze v doprovdu dospělé osoby. Vstupné na věž je následující: Dospělí 60 Kč, studenti a senioři 40 Kč, děti 6–15 let 30 Kč, rodinné (max. 2 dospělí a 3 děti) 120 Kč, děti do 6 let zdarma. Pokud budete mít zájem, můžete za příplatek navštívit i naše zajímavé výstavy či stálou expozici. Do 28. dubna si můžete prohlédnout například veleúspěšnou výstavu historických počítačů Retrogaming, od 5. května jí nahradí retro výstava ikonických hraček z Fatry Napajedla.