V dalším dílu cyklu Cestovatelské úterky výjimečně nevyrazíme nikam do zahraničí, ale zůstaneme doma a prohlédneme si zajímavá místa Valašska na úžasných snímích z dronu, které pořídil cestovatel a fotograf Honza Husák. Chybět nebude ani zajímavé povídání. Takže nezapomeňte, 7. prosince od 17:00 hodin na zámku Vsetín.

PROGRAM

Jedinečná přednáška vám představí přírodní a kulturní krásy Valašska pěkně seshora prostřednictvím unikátních záběrů z dronu. Podnikneme přelet nad hlavními horskými masivy Valašska, získáte užitečné tipy na výlety a poznáte ty nejznámější i nejkrásnější místa z ptačí perspektivy. To si zkrátka nemůžete nechat ujít. Další plánované přednášky v rámci cyklu Cestovatelské úterky: 18. 1. 2022 Bulharsko: Od hor k moři, 15. 2. 2022 Alpské variace.

VSTUPNÉ

Plné 50 Kč, snížené 30 Kč.

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme návštěvníky muzea, že na základě platných nařízení vlády proti šíření onemocnění COVID 19 je umožněn vstup pouze s rouškou a zároveň je nutné dodržovat rozestup alespoň 1,5 metru, nejde-li o členy jedné domácnosti či žáky a studenty z jedné školy. Dále upozorňujeme, že u akcí a doprovodných programů Muzea regionu Valašsko musíme po účastnících starších 12 let vyžadovat buď potvrzení o očkování nebo prodělané nemoci. U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin. Děkujeme za pochopení!