Zvažujete, co podniknout s dětmi během podzimních prázdnin? Vyrazte do Muzea regionu Valašsko na zámku Vsetín, kde Vás čeká ve čtvrtek 26. a pátek 27. října tradiční program pro rodiny s dětmi nazvaný Podzimní prázdniny v muzeeu.

CO VÁS ČEKÁ

Také letošní ročník bude plný zábavného tvoření a poučných aktivit. Ve výtvarné dílně si můžete vyrobit dekoraci v podobě dřevěné ryby. Při pátračce zámeckými výstavami se seznámíte s proměnami řeky Bečvou, historií rybářství, vývojem vztahu člověka k okolním lesům či dnes již zaniklými lesními řemesly. V dalších návštěvnických protorách zámku Vás čeká spousta zábavných interektivit, můžete se podívat na Vsetín z vyhlídky ve věži nebo si vyzkoušet rytířskou hernu v templářském sklepení. Budeme tu pro Vás vždy od 9 do 15 hodin a je jen na vás, jak dlouho u nás strávíte, a do kterých činností se zapojíte. Těšíme se na Vaši návštěvu.

• Výtvarná dílna pro velké i malé
  • Pátrací hra po zámku
  • Zábavné interaktivity
  • Prohlídka návštěvnických prostor zámku
VSTUPNÉ

Plné 60 Kč, snížené 50 Kč (senioři, studenti) a 40 Kč (děti 6–15 let), do 6 let zdarma.