Láska má mnoho podob. Láska milenecká, partnerská, láska k přírodě, láska ke stvoření, k rodové linii a rodině. Láska k Bohu. Láska je stejné tajemství, jako je tajemství samotného života. Kouzlo lásky nejde koupit, můžeme se však rozvojem svého vnímání a citlivosti připravit na chvíli, kdy nás láska navštíví.  

Gabriela Filippi o svém vztahu s Pavlem Karochem říka: "Nejsme zázračným harmonickým párem. Názory si vyměňujeme každý den a ne vždy se nám daří krásný a vlídný výraz ve tváři. Časem jsme pochopili, že hádka může být občas velmi prospěšná, že emoce totiž urychlují vývoj, tříbí názory a vedou dané téma rychle k poznání. Po ostřejší výměně názorů se však snažíme vždy znovu vykročit a víme, že pokud si vzájemně udržíme místo ve svém srdci, budeme umět lásku zachovat. Víme, že celý svět je založen na protikladech, které se přitahují, díky nim žena přitahuje muže a muž ženu. Láska ani žádné jiné umění se nepoddá napoprvé a tak je dobré poznat, v čem jsme rozdílní a popřemýšlet o tajemství, které nám stvoření poskytuje. To proto, abychom zbytečně nepřicházeli o to krásné kouzlo, které nás k sobě přitahuje a dává nám možnost podílet se na stvoření života, tím že na svět můžeme přivést novou duši."
 
Oba jsou spolu už 25 let, z toho 21 let v manželství, a všechny své zkušenosti se pokusili zachytit do programu s názvem Mystický manuál lásky, se kterým nyní přijíždějí i na Vsetín.
VSTUPNÉ
Jednotné 300 Kč na osobu. Předprodej ZDE