Povídání známého cestovatele Honzy Husáka o dvou výpravách do Maroka a Jordánska odstartuje letošní cyklus Muzea regionu Valašsko s názvem Cestovatelské úterky. Akce proběhne 23. listopadu od 17:00 hodin v zámku Vsetín. Jako obvykle se můžete těšit na spoustu úžasných cestovatelských zážitků i fotografií.

PROGRAM

Cestovatel, fotograf, středoškolský učitel a programový pracovník Muzea regionu Valašsko Jan Husák před časem absolvoval dvě nízkonákladové výpravy do arabských zemí, která Vám přiblíží v rámci zhruba hodinového povídání doplněného o promítání fotografií. Kromě jiného se dozvíte, jaký je rozdíl mezi Berberem a Beduínem, jak se pije beduínská whisky a zdali se vyplatí vloupání do skalního města Petra. Těšíme se na vás. Další plánované přednášky v rámci cyklu Cestovatelské úterky: 7. 12. 2021 Valašsko z lufta, 18. 1. 2022 Bulharsko: Od hor k moři, 15. 2. 2022 Alpské variace.

VSTUPNÉ

Plné 50 Kč, snížené 30 Kč.

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme návštěvníky muzea, že na základě platných nařízení vlády proti šíření onemocnění COVID 19 je umožněn vstup do našich objektů pouze s respirátorem a zároveň je nutné dodržovat rozestup alespoň 1,5 metru, nejde-li o členy jedné domácnosti či žáky a studenty z jedné školy. Dále upozorňujeme, že u akcí, doprovodných programů a hromadných prohlídek nad 20 osob musíme po dětech od 12 do 18 let a osob s kontraindikací k očkování vyžadovat RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin a u dospělých osob potvrzení o očkování nebo prodělané nemoci COVID 19. Děkujeme za pochopení!