Přečetli jste zajímavou knihu a chcete se o ní podělit s ostatními? Sháníte tip na aktuální titul nebo můžete vy sami nějaký doporučit? V tom případě přijďte za námi do zámku Vsetín na pravidelný Knižní bazárek. Knížky zde můžete vyměňovat, darovat nebo kupovat za velmi přijatelnou cenu. V rámci Knižního bazárku jsme navázali spolupráci s Masarykovou veřejnou knihovnou Vsetín, která vyřazuje knihy, jež jsou stále zachovalé a často i velmi žádané.

PROGRAM
  • výměna a prodej knih
  • zajímavé informace o knihách
PROSBA

Knižní bazárek není antikvariát, a tak nepříjmáme knihy z pozůstalosti či vyřazené tituly z rodinných knihoven. Nemáme na ně skladovací kapacity a navíc to popírá hlavní poslaní této akce – umožnit lidem vyměňovat své oblíbené a hlavně čtenářsky zajímavé tituly. Určitě ale budeme rádi za současné bestsellery, dětské knihy, tituly z tzv. povinné četby a podobně. Děkujeme za pochopení.

VSTUPNÉ

Vstup na Knižní bazárek je zdarma. V případě, že budete chtít navštívit i další prostory zámku (výstavy, expozice, věž), je nutno si zakoupit vstupenku dle ceníku ZDE.