Přečetli jste zajímavou knihu a chcete se o ní podělit s ostatními? Sháníte tip na aktuální titul nebo můžete vy sami nějaký doporučit? V tom případě přijďte za námi do zámku Vsetín na pravidelný Knižní bazárek. Knížky zde můžete vyměňovat, darovat nebo kupovat za velmi přijatelnou cenu. Vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením si sice nebudete moci pochutnat na tradiční fair-trade kávě nebo zabavit své ratolesti ve výtvarné dílně. Jako bonus ale pro vás máme prohlídku výstav v ceně akce. V rámci Knižního bazárku jsme navázali spolupráci s Masarykovou veřejnou knihovnou Vsetín, která vyřazuje knihy, jež jsou stále zachovalé a často i velmi žádané. Navíc jejím prostřednictvím získáte informace o knižních novinkách.

PROGRAM
  • výměna a prodej knih
  • zajímavé informace o knihách
  • prohlídka výstav
PROSBA

Knižní bazárek není antikvariát, a tak nepříjmáme knihy z pozůstalosti či vyřazené tituly z rodinných knihoven. Nemáme na ně skladovací kapacity a navíc to popírá hlavní poslaní této akce – umožnit lidem vyměňovat své oblíbené a hlavně čtenářsky zajímavé tituly. Určitě ale budeme rádi za současné bestsellery, dětské knihy, tituly z tzv. povinné četby a podobně. Děkujeme za pochopení.

VSTUPNÉ

20 Kč/osoba.

UPOZORNĚNÍ

Na základě nařízení vlády ČR musí výstavy a akce Muzea regionu Valašsko provázet opatření k zajištění zdraví účastníků a omezení šíření onemocnění COVID 19. Program může být změněn na základě aktuální epidemiologické situace. Více informací najdete na stránkách www.muzeumvalassko.cz.