Zajímavou přednášku známého cestovatele, učitele a odborníka na environmentální vědy Jana Husáka nazvanou Každá kapka se počítá připravuje Muzeum regionu Valašsko na zámku Vsetín. Akce proběhne v úterý 29. listopadu od 17:00 hodin v Mramorovém sále.

PROGRAM

Dopady dlouhodobého sucha či katastrofických povodní, to jsou viditelné projevy snížené schopnosti naší krajiny zadržovat vodu. Jaké jsou příčiny tohoto stavu? Co můžeme udělat pro zlepšení? Pomohou nám k tomu megaprojekty, jako je stavba vodního díla Skalička nebo kanálu Dunaj-Odra-Labe? Nejen o tom v besedě s učitelem a cestovatelem Janem Husákem. Přijďte si poslechnout zajímavé povídání a diskutovat na téma voda kolem nás.

VSTUPNÉ

Plné 60 Kč, snížené 50 Kč (senioři, studenti) a 40 Kč (děti 6–15 let), do 6 let zdarma.

Akce je podpořena Ministerstvem kultury ČR.