Po loňském úspěchu Frankensteina se můžete i letos těšit na živé divadlo v historických interiérech zámku Lešná u Valašského Meziříčí. Brněnský soubor Exulis přiveze v pátek 16. srpna adaptaci legendárního románu Alexandra Dumase Muž se železnou maskou. V plánu jsou 4 představení, která budou začínat v 18:00, 19:00, 20:00 a 21:00 hodin. Počet míst je omezen, předprodej vstupenek bude probíhat od úterý 16. července na zámcích Lešná u Valašského Meziříčí a Kinských ve Valašském Meziříčí.

O DIVADELNÍM SOUBORU EXULIS

Divadlo historie v pohybu Exulis působí na české scéně už od roku 1993. Ve své nabídce má řadu divadelních adaptací a inscenací, připravuje ale i představení "na klíč", která mohou být z jakéhokoliv období s osobami konkrétními i smyšlenými. Za 30 let na scéně si vybudovalo známé jméno nejen u nás, ale i v zahraničí. Velký úspěch sklidilo i při svém loňském představení Frankenstein na zámku Lešná.  

O PŘEDSTAVENÍ

Známý příběh vypráví o krutém osudu královského prince, zakutého do železné masky, jenž kvůli vladářským choutkám krále Ludvíka XIV nikdy neměl spatřit světlo světa. Spravedlnost do svých rukou může vzít čtveřice královských mušketýrů Athos, Porthos, Aramis a d´Artagnan, kterou ale rozděluje loajálnost ke králi. Podaří se jim najít odvahu i staré přátelství a dosadit na královský trůn právoplatného dědice?

VSTUPNÉ

250 Kč/osoba

PŘEDPRODEJ

Počet míst na jednotlivá představení je omezen! Vstupenky budou k dostání od 16. července na zámcích Lešná u Valašského Meziříčí a Kinských ve Valašském Meziříčí. Pro bližší informace či rezervace volejte na tel: 734 420 009.