Jaroslav Jindra: Země z nebes

Přednáška | Jaroslav Jindra: Země z nebes | 19.březen 2019 v 17.00, Zámek Vsetín, Mramorový sál | #

Přednáška začne zítra v 17.00 hodin.

Atraktivní přednáškou známého cestovatele, filmaře a dobrodruha Jaroslava Jindry doplněnou o jeho letecké snímky z celého světa uzavře Muzeum regionu Valašsko dlouhodobý cyklus s názvem Cestovatelské úterky. Akce proběhne v úterý 19. března od 17 hodin.

Režisér, scénárista a kameraman populárního cestopisného cyklu České televize „Na cestě“ Jaroslav Jindra povypráví nejen o radosti i nástrahách natáčení z ptačí perspektivy, ale i o tom, jak a proč se z něj stal zapálený cestovatel, který navštívil 134 zemí světa. Jedinečná projekce svého druhu, připravená výhradně ze záběrů natočených „z nebe“, vás nejprve zavede na známá místa někdejšího vlasti a poté se proletíte doslova kolem celého světa, od kvetoucích levandulových polí Francie přes největší poušť světa Saharu a vietnamské čajové plantáže po barvama hýřící aljašské hory.

Plné vstupné je 40 Kč a zlevněné 20 Kč.

Mgr. Jan Husák / progr. pracovník EVVO, dokumentátor

INTERFOTOKLUB VSETÍN 2018 výstavaZámek Vsetín27.1.31.3. 2019
Výstava / Výstava jubilejního ročníku mezinárodního bienále fotografické soutěže
Kraslice a drátenictvívýstavaZámek Vsetín2.3.5.5. 2019
Výstava / Výstava tradičních vizovických kraslic současných tvůrkyň J. Adamcové a A. Krocové a drátenických výtvorů P. Adamce
(NE)ROZUMÍM TIvýstavaZámek Vsetín16.3.23.6. 2019
Výstava / Výstava Základní školy, Mateřské školy a Praktické školy Vsetín o specifické edukaci autistických žáků.