Vážení přátelé Muzea regionu Valašsko,
jak jistě dobře víte, všechny naše pobočky musí být kvůli vyhlášení stavu nouze uzavřeny, a tak bychom Vám v této nelehké době rádi nabídli k volnému stažení všechna stará čísla dříve vydávaného muzejního časopisu Zpravodaj OVM ve Vsetíně. Tento časopis, který muzeum vydávalo v letech 1985–1997, shrnoval odborné výstupy muzea a odborníků z regionu Valašsko na poli společenskovědního i přírodovědního. Jako bonus přikládáme i polozapomenutá tři čísla ještě staršího muzejního časopisu Práce Vlastivědného ústavu Vsetín z let 1972 a 1973. Přejeme Vám příjemné čtení a budeme se těšit na shledanou po znovuotevření muzea. Děkujeme, že jste s námi.

Stahujte ZDE (klikněte na Přehled čísel a následně na dané vydání – PDF ke stažení najdete na konci textu pod rozklikávacím textem Zpravodaj OVM ve Vsetíně).