Soutěž z akce Kostičkohraní zná své vítěze! Celkem patnáct dětí ve věku od 4 do 9 let získává obrazové panely z výstavy Svět kostiček – SEVA (1. 2. – 24. 5. 2020). Jsou mezi nimi i čtyři páry sourozenců.

Doprovodná akce k výstavě legendární české stavebnice SEVA nazvaná Kostičkohraní (s lektorkou Zuzanou Hrabovskou) se těšila poměrně velké návštěvnosti. Během neděle 9. února ji ve vsetínském zámku navštívilo 277 návštěvníků a převážně se jednalo o rodiny s dětmi. A právě pro dětské návštěvníky byly připraveny soutěžní pracovní listy s 9 úkoly. Děti hledaly odpovědi na otázky nejen v samotné výstavě SEVA, ale pomocí hmatové „pátračky“ i po celém vsetínském zámku. Součástí úkolů bylo poskládání vlastního modelu židle z dílků stavebnice SEVA.

Odměnou pro 15 vylosovaných jsou obrazové panely z výstavy, které získávají:

Alžbětka (4 roky)

Sabina (4 roky)

Teodor (5 let)

Honzík (6 let)

Ondřej (7 let)

Miroslav (7 let)

Lukáš (věk neuveden)

sestry Gabriela (9 let) a Klára (6 let)

sourozenci Lukáš (9 let) a Nela (4 roky)

bratři Lubor (6 let) a Karel (8 let)

bratři Jindra (8 let) a Olda (6 let).

Oceněným gratulujeme!