Přes dvě sta malých i velkých fanoušků vsetínského hokeje dorazilo ve středu 6. listopadu za svými hvězdami na zámek Vsetín. Účastníci mohli soutěžit o dva dresy VHK. Zda jste vyhráli, se dozvíte níže.

Akci s názvem Hokejisté na zámku organizovalo Muzeum regionu Valašsko a VHK ROBE Vsetín u příležitosti výstavy 80 let vsetínského hokeje. Připravena byla autogramiáda hráčů, narozeninový fotokoutek, škola šprtce či střelba na hokejovou branku. Účastníci si prohlédli výstavu a podívat se mohli i do dalších návštěvnických prostor zámku. „Vzhledem k nabitému programu hokejistů akce proběhla uprostřed týdne, přesto si k nám našla cestu spousta lidí. Děkujeme všem a těšíme se na shledanou u dalších akcí Muzea regionu Valašsko,“ vzkázal kurátor výstavy i akce Pavel Mašláň.

Samotná výstava 80 let vsetínského hokeje probíhá na zámku do 24. listopadu. K vidění jsou jedinečné exponáty z historie i současnosti klubu – od výstroje a dresů, přes slavné trofeje až po fotografie a fanouškovské relikvie. Na obrazovkách běží záběry zachycující zápasy a slavné momenty z úspěšné extraligové éry. Nechybí ani interaktivity pro děti. Více o výstavě ZDE

KDO VYHÁL DRES VHK?

Součástí akce byla i soutěž o dvojici fanouškovských dresů VHK ROBE Vsetín. Výherci se stávají majitelé vstupenek číslo 201906910 a 201906978. Svou výhru si můžete vyzvednout příští týden v kanceláři marketingu na vsetínském zimním stadionu, každý všední den od 8 do 16 hodin. Ideální je se dopředu ozvat na e-mail marketing@hc-vsetin.cz pro doladění termínu předání. Gratulujeme