Lektoři Muzea regionu Valašsko spolupracovali v letech 2011 až 2017 s Valašským deníkem na cyklu Hrajeme si s muzeem. Každý týden připravili jeden pracovní list, který se tématicky vztahoval k tehdejším akcím, výstavám či expozicím. My jsme se rozhodli část z nich nabídnout ke stažení (lze stáhnout celou galerii v souboru ZIP) a věříme, že se u nich spolu s vašimi dětmi i po letech příjemně zabavíte.

Upozorňujeme, že soutěže avizované na jednotlivých herních plánech již nejsou platné!  My ale pro vás vyhlašujeme soutěž novou. Vytiskněte si a vyplňte kterýkoliv z pracovních listů, vyfoťte jej a pošlete e-mailem na adresu poncikova@muzeumvalassko.cz. Zařadíme vás pak do slosování o celoroční volnou vstupenku do všech našich objektů a hned, jak se brány muzea opět otevřou, vás u nás rádi přivítáme. Děkujeme, že jste s námi.