Chtěli byste práci, která může být zábavou pro Vás i ostatní? Zapojte svou kreativitu, organizační schopnosti i umění práce s lidmi a staňte se členy týmu Muzea regionu Valašsko. Hledáme posily na pozici Koordinační, projektový a programový pracovník.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT
  • Plánovat a realizovat kulturně-vzdělávací projekty a programy či akce muzea
  • Podílet se na zajištění propagace
  • Koordinovat organizační, personální, finanční, technické a provozní zajištění kulturně-vzdělávacích projektů a akcí muzea
  • Připravovat smluvní dokumentaci, jednat s partnery a získávat finanční prostředky
  • Vyhodnocovat koordinované aktivity, navrhovat potřebná opatření a nová řešení
CO VÁM NABÍZÍME
  • Plný pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Měsíční plat od 24 100 Kč do 34 370 Kč (dle praxe), doplněný o motivační systém oceňující nadprůměrné pracovní výsledky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stabilitu krajské příspěvkové organizace
  • Kvalitně vybavené pracoviště v atraktivním prostředí kulturních památek
  • Stravenky, fond FKSP
  • Podnikovou telefonní síť se zvýhodněným voláním a datovým tarifem
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Volný vstup do většiny muzeí a galerií u nás i po celém světě
CO OD VÁS POŽADUJEME
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Schopnost týmové i samostatné práce, flexibilitu, kreativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 15. listopadu 2022 (rozhodující je datum přijetí e-mailu) na adresu rapusakova@muzeumvalassko.cz. Bližší informace o pozici Vám poskytne RNDr. Lukáš Spitzer, Ph.D. – tel.: 603 304 911, e-mail: spitzer@muzeumvalassko.cz. Úspěšný uchazeč před podpisem smlouvy předloží originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší, než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.