Chcete se naplno realizovat v oboru památkové péče a muzejní činnosti? Hledáte práci v mladém, perspektivním kolektivu a atraktivním prostředí kulturní památky? V tom případě pro Vás máme skvělou zprávu. Muzeum regionu Valašsko p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Kastelána pro objekt zámku Lešná u Valašského Meziříčí.

Co je pracovní náplní:

• správa zámku a přilehlého parku

• příprava a realizace výstav, akcí či různých programu pro veřejnost a mimoškolní vzdělávání dětí a mládeže

• spolupráce na propagační a popularizační činnosti

• získávání grantů, sponzorských darů a dalších forem podpory k činnosti své pobočky

Co požadujeme:

• VŠ vzdělání v oboru památkové péče

• praxi v oblasti kulturního dědictví

• orientaci v ekonomické agendě, organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilitu a ochotu se dále vzdělávat

• znalost práce na PC na velmi dobré úrovni

• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

• aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka

• zkušenosti s vedením projektů

• řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

• stabilitu příspěvkové organizace Zlínského kraje

• adekvátní finanční ohodnocení (11. platová třída) a příplatky za vedení a plnění stanovených cílů

• možnost bydlení v nadstandardním bytě přímo v zámeckém areálu

• zaměstnanecké benefity

• mobilní telefon s vysokým tarifem na internet a neomezeným voláním

• volný vstup do většiny muzeí a galerií České a Slovenské republiky

Nástup možný nejdříve od 1. 7. 2019. Přihlášky zasílejte nejpozději do 17. 6. 2019 buďto na e-mail spitzer@muzeumvalassko.cz (do názvu zprávy uveďte výběrové řízení – kastelán) nebo poštou na adresu: Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace, Horní náměstí 2, 755 01, Vsetín.

Do výběrového řízení budou zařazení uchazeči, kteří zašlou písemnou přihlášku poštou či e-mailem. Přihláška musí obsahovat: (písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení nebudou vráceny):

• motivační dopis

• strukturovaný životopis

• zpracovanou představu (vizi) o práci na pozici kastelána (max. 1 strana A4)

• kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, zaslání PDF souboru s diplomovou prácí

Zasláním životopisu a dalších dokumentů souvisejících s výběrovým řízením souhlasí uchazeč o zaměstnání s uchováním jeho osobních údajů v evidenci uchazečů o zaměstnání na pracovní pozici kastelána v zámku Lešná u Valašského Meziříčí.

• Souhlas uděluje na dobu 1 roku od zařazení do evidence

• Osobní údaje zpracovávané za tímto účelem nebudou předávány žádnému dalšímu příjemci.