Letošní sezona na zámku Lešná u Valašského Meziříčí odstartovala. Památka ve správě Muzea regionu Valašsko bude v dubnu otevřena jen o víkendech, vždy od 9 do 16 hodin. Vyhlášený zámecký park, který byl v uplynulých měsících uzavřen z důvodu rozsáhlé úpravy zeleně, by měl být veřejnosti přístupný od pátku 1. dubna, a to každý den od 8 do 18 hodin. Další podobnosti a aktuality najdete ZDE

PROGRAM

VELIKONOCE NA ZÁMKU: 9.–17. 4. 2022 – historické interiéry zámku vyzdobené krásnými velikonočními a jarními dekoracemi.

BANKOVKY Z CELÉHO SVĚTA: 9. 4. – 31. 12. 2022 – Přijďte si prohlédnout unikátní sbírku bezmála 400 bankovek z mimoevropských států a oblastí.

ZÁMECKÝ PARK: Každý den od 8:00 do 18:00 hodin – Projděte se vyhlášeným anglickým parkem, který nabízí relax i krásu zdejší unikátní flóry.

VSTUPNÉ

Ceník ZDE