Zavítejte v pátek 2. 2. 2018 do zámku Kinských a užijte si od 9:00 do 16:00 hodin prázdninový den s programem plným zábavy, tvoření i poznání, který bude připraven v prostorách environmentálního střediska Modrásek a aktuálně probíhajících výstav.

V tvořivých dílnách si vyrobíte originální držák na tužky inspirovaný Legem, který si nabarvíte a doplníte požadovaným Lego obličejem. Odnesete si tak stylový doplněk, který nemá jen tak někdo! V další části programu si vyzkoušíte malování na netradiční materiály (víčka zavařovacích sklenic, kameny) dle vlastní fantazie. Získáte doplněk, který můžete využít jako netradiční dekoraci nebo doplněk dárku.

Součástí akce je prohlídka výstav Svět kostiček kostiček a Magda Veverková - Obrázky nejen z pohádky.

Pro školáky, kteří donesou ukázat své vysvědčení, bude připravena malá odměna!

Proto neváhejte a přijďte do zámku Kinských prožít své pololetní prázdniny. Jste srdečně zváni!

Vstupné: 50 Kč

programový pracovník, průvodce JM / ukončen pracovní poměr