Připraven je program zaměřený jak na tvoření z darů přírody, tak na vystřihovánky inspirované interaktivní výstavou Kornelie Němečkové.

Těšit se můžete na výtvarné variace podzimních motivů pro malé i velké návštěvníky. Vyrobte si věnec z přírodních listů nebo tvarů, které si sami vystřihnete. Dle své fantazie si věnce dozdobíte. K dispozici budou různé plody keřů a stromů. Fantazii se meze nekladou.

Další variantou tvoření bude vystřihování barevných obrázků, které vtáhne návštěvníka do poetického světa vsetínské rodačky Kornelie Němečkové, výtvarnice vystřihované grafiky a autorky známé televizní znělky Zpívánky. To vše opět v podzimních motivech. Součástí programu bude i návštěva výše uvedené výstavy.

Akce se uskuteční v úterý 30. října 2018 ve vsetínském zámku. Přijít můžete kdykoliv mezi 9:00 a 13:00 hod.

Vstupné: dospělí 50 Kč, děti od 3 let 30 Kć.